Eski futbolcu kızını evlendirdi: Bu ne dağınıklık böyle! Sanki yataktan fırlayıp nikaha koşmuşlar!

Futbolun yanı sıra aktör ve TV ünlüsü olarak da tanınan 56 yaşındaki David Ginola, 28 yaşındaki kızı Carla ile Adrien Rosenpick’in Fransa’nın St. Tropez kentindeki bir dizi törenle evlendirdi.

Güzel kızının en mutlu gününe şahitlik eden Ginola, kendisi de şıklık tablosu sergiledi. Mutlu babanın yüzünden gülücükler de eksik olmadı.

Gelin Carla Ginola, törende klasik çizgiler taşıyan bir gelinlik yerine farklı bir tercihte bulundu. 

Tabii ki törenin yıldızı David Ginola’nın kızı gelin Carla idi. Nikah töreninde dalgalı saçlarını açık bırakan ve duvak kullanmayan Carla Ginola, gelinlik olarak da beyaz değil pudra renginde bir kıyafet giydi. İki farklı beyaz kıyafeti ise nikahtan sonra yapılan eğlenceye sakladı.

Carla Ginola’nın gelinliğinin en dikkat çeken yanı tüm bedenini sarmasıydı. Dantelli ayrıntıları da gözlerden kaçmadı. Ayrıca kullandığı gelin çiceği de alışılmışın dışındaydı. Kıyafetiyle aynı renkteki buket, büyük boyutuyla da ilgi çekti.

Damat Adrien Rosehnpick’in giysisi de aslında St Tropez gibi bir beldede yapılan nikaha uygundu. Damat, klasik çizgiler ve renkler yerine koyu mavi bir takım elbise giydi. Kravat kullanmayan Rosenpick, kıyafetini siyah ayakkabılarla tamamladı.

Yeni evli çift, nikahın kıyıldığı binadan çıkarken konfeti yağmuruna tutuldu. 

Nikahın ardından mutlu çift Carla Ginola ile Adrien Rosenpick, binanın merdivenlerinde mutluluk pozları verdi.

İmzaları attıktan sonra karı- koca olan çiftin belediye binasından çıkışı sırasında, kapıda bekleyen davetliler onları konfeti yağmuruna tuttu. Gelin ile damat da bu sevgi gösterisine birbirlerini öpücüklere boğarak karşılık verdi.

Damadın kıyafeti bazı kişiler tarafından eleştirilse de aslında yaptığı mesleği simgeliyordu. Lüks bir yat markasının sahibi olan Rosenpick’in kıyafetinin rengi de tutkunu olduğu ve hayatını kazandığı denizleri çağrıştırıyordu.

Gelin Carla Ginola, nikahın ardından yapılan eğlencede iki farklı kıyafet giydi. Bu kez tercihi beyazdan yanaydı. Ama yine her iki kıyafeti de klasik çizgiler taşımıyordu. 

Nikahın ardından yapılan eğlencede ise Carla Ginola iki farklı beyaz kıyafet giydi. Tabii ki her ikisi de klasik çizgilere sahip değildi.

Ginola’nın ilk kıyafeti sırtı açık beyaz bir elbiseydi. Bu elbise transpraan detaları ve dantel ayrıntılarıyla öne çıktı.

Ginola’nin gece giydiği ikinci kıyafet, bol kesim bir pantolon ve boyundan bağlamalı bir bluzdan oluşuyordu. Bu giysinin en dikkat çeken ayrıntısı ise dantel kurdele oldu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde kıyafetini yine değiştirdi Carla Ginolay. Bu kez bol paçalı bir pantolon tercih eti. Üzerine de boyundan bağlamalı kolsuz bir bluz giydi. Duvak niyetine de saçını topladığı kocaman dantel bir kurdeleyi kullandı. Bu arada gelinin elinden beyaz ve pırıltılı bir çantayı eksik etmediği de görüldü.

Gelin Carla Ginola, hem nikahında hem de akşam eğlencesinde çekilen pozlarını bol bol sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmedi.

?

DAMADIN KIYAFETİNE ELEŞTİRİ, GELİNİN BUKETİNE ÖVGÜ
Her ne kadar Carla Ginola ile Adrien Rosenpick, evlendikleri bölgenin atmosferine uygun giyinmiş olsalar da onların görüntüsü bazı kişiler tarafından sosyal medyada eleştirildi.

Bir yorumcu gelin ile damadın ‘dağınık’ göründüğünü savundu. Görüşünü de “Sanki yataktan fırlayıp nikaha koşmuşlar gibi” diyerek özetledi.

Bu arada gelin Carla’nın görüntüsünü beğenenler ancak damadın kıyafetini eleştirenler de oldu. Bunlardan biri üzerindeki takım elbisenin Adrien’ın bedenine uygun olmadığını savundu. Ayrıca ayakkabılarını da nikah töreni için kaba bulduğunu sözlerine ekledi.

Fakat genel olarak gelinin ve damadın görüntüsünü de düğünü de beğenenler çoğunluktaydı. Özellikle de Carla’nın gelin buketi büyük ilgi çekti ve beğeni topladı.

Gelin Carla Ginola, mutluluğunu beyazlar içindeki babasıyla paylaştı. 

BİR DÖNEMİN ÜNLÜ FUTBOLCULARINDAN
Tam adıyla David Ginola Ceze bir dönemin en ünlü futbolcularından biriydi. Fransız futbolcu 10 sezon boyunca ülkesinde Toulon, RC Paris. Brest ve Paris Saint Germain gibi takımlarda oynadı.

Sonra Newcastle United takımına transfer oldu ve İngiltere’ye gitti. Daha sonra Tottenham Hotspur. Aston Villa ve Everton gibi takımlarda top koşturdu. 2002 yılında emekli olduktan sonra gösteri dünyasına yöneldi. Kısa bir oyunculuk deneyimi de yaşadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x